شرکت رکورد
آشنایی با  دستگاه چاپ فلت بد

آشنایی با دستگاه چاپ فلت بد


 دستگاه چاپ فلت بد از جمله دستگاه های بسیار پرکاربرد در زمینه چاپ می باشد  چاپ یووی آینده خوبی در زمینه چاپ های تجاری دارد. چاپ با دستگاه فلت بد مزیت های زیادی دارد که از این مزیت ها می توان به سرعت بالا، کیفیت بالای چاپ، دوام بیشتر و انعطاف پذیری آن اشاره کرد. در ادامه این مطلب دیگر مزیت های این نوع چاپ با توضیح مختصری آمده است:

از ویژگی های متمایز چاپ یووی نسبت به دستگاه چاپ بنر و بقیه  چاپ ها، جوهر مخصوص یووی و منبع نور یووی می باشد.

آنچه که چاپ های جوهرافشان را از سایر چاپ ها متمایز کرده است واکنش های شیمیایی است که بوسیله نورهای یووی شدید ایجاد می شود.
 انعطاف پذیری بالا : با چاپ یووی می توانید روی هر سطح مسطحی چاپ کنید.

انعطاف پذیری این نوع چاپ چندین کاربرد دارد که می توان از جمله این کاربردها چاپ روی سطح کتاب، سطح اقلام کوچک، کارت ها و بنرهای بزرگ و…را نام برد، همین کاربردها و هزاران کاربرد دیگر باعث شده تا چاپ روی تمام سطوح سخت، توجه بسیاری از چاپخانه داران را به خود جلب کند.
 کیفیت چاپ بالا: دستگاه های فلت بد چاپ هایی با وضوح و شفافیت بالا و رنگ های قوی ایجاد می کنند. در چاپ یووی جوهرهای یووی در بالاترین کیفیت سطح چاپ قرار دارند تا بتوانند در سطح نفوذ کنند و چاپ و پوشش ظریف زیبایی را در نتیجه کار چاپ بوجود آورند. در نهایت نتیجه کار چاپی شما ظریف و با کیفیت وضوح بالایی ایجاد خواهد شد.
 دوام بیشتر: چاپ یووی در مقابل خط و خش، پاره شدن و نور خورشید، در مقایسه با سایر انواع مدل های چاپ دیگر، مقاومت بالاتری دارند. چاپ تبلیغات در سایز بزرگ، مقاوم در برابر نور آفتاب و عوامل محیطی از ویژگی هایی است که هر مشتری در حین سفارش کار چاپی خود به آن توجه زیادی می کند. قابل ذکر است که چاپ با فلت بد تمام این ویژگی ها را یکجا دارد

 سرعت بالا : سرعت خشک شدن جوهر در دستگاه های چاپ یووی بسیار بالا است و در همان لحظه چاپ سطح کار خشک می شود بنابراین؛ چک کردن و بررسی چاپ،  سریع انجام می گیرد و می توانید سریعتر کار چاپ را انجام داده و نتیجه را به همان سرعت مشاهده کنید.
 وضوح بالا : وضوح نقاط و غلظت رنگ ها در این نوع چاپ به دلیل پاشش نقطه ای جوهر بهتر است..
سلامتی محیط زیست : اثرات شیمیایی رنگ ها به دلیل خشک شدن سریعتر این دستگاه بر روی محیط کمتر است .
جوهرهای مخصوص یووی از نظر کمک به  محیط زیست بسیار مقرون بصرفه ست. 
مقاومت در برابر خراش : سطوح چاپ های یووی ماندگاری بالایی در مقابل خط و خش و حمل و نقل دارند.
 
اگر شما خواستار چاپی با مشخصاتی که در مقاله گفته شد هستید ما به شما این نوع دستگاه  چاپ فلت بد را پیشنهاد می دهیم.

دستگاه چاپ  مسطح